Vyplouváme!

Vážení rodiče, milé děti,

natěšený tým ABC Academy Vás vítá ve školním roce 2019-2020!

Školní rok v ABC Academy začíná v pondělí 2. 9. 2019

Abychom se všemi oslavili šťastné shledání a novým žáčkům usnadnili nástup do školky, uspořádáme jako vždy oblíbený Námořnický den plný zábavy na toto téma. Aby bylo naše vyplutí dokonalé, můžete dětem obléci námořnická (pruhovaná) trička, kapitánské čepice či celé kostýmy, vítány jsou i různé pirátské "propriety". Můžete se těšit na zábavný den a nebude chybět ani dáreček na přivítanou.

Oblečení do školky Do školky dětem připravte bačkůrky, dostatek náhradního oblečení na převlečení (spodní prádlo, trika, kalhoty), zubní kartáček a (pokud máte zájem) oblečení, které děti mohou nosit do zahrady a na pískoviště. Je velmi důležité, aby vše bylo řádně označeno jménem.

Školné

Těší nás, že i nadcházející rok zůstává školné beze změn. Jeho úhradu provádějte převodem na účet školy 3568971399/0800 na základě faktury, která Vám bude zaslána na Váš email. Prosíme Vás o dodržování doby splatnosti faktur. Školné je kvůli zjednodušení stanoveno tak, že se za všechny měsíce školního roku, včetně prosince, hradí stejná částka (září 2019 – červen 2020), viz Pravidla provozu ABC Academy, která najdete v příloze.

Stravné

Všechny potřebné informace naleznete na webové nástěnce školky. Prosíme Vás o stručnou informaci k objednávce jídel na týden 2. - 8. září na email či v sms. Informace o provozu školky a organizaci školního roku se vždy informujte na nástěnce ve školce a na webové nástěnce.

Sledujte laskavě nástěnku pravidelně, informace se týkají i toho, zda děti potřebují přinést nějaké pomůcky k výuce, celodenních výletů, narozeninových oslav a jiných akivit atd. Na Vaše případné dotazy ochotně odpoví kdokoliv z našeho týmu. Těšíme se na Vás a naše malé námořníky a na klidnou plavbu školním rokem 2019 – 2020.

Team ABC Academy