top of page
N+L.jpg

Nikola a Linda

Nikola vystudovala obor Speciální pedagogika a vychovatelství a je certifikovaným logopedickým asistentem. ABC academy založila v roce 2001 a brzy k sobě přibrala Lindu. Ta za sebou má studium Předškolní a mimoškolní pedagogiky, které ukončila zpracováním tématu Bilingvní vzdělání v mateřské škole. Je certifikovaným zdravotníkem ozdravných pobytů. Absolvovala i Studium pro ředitele škol a školských zařízení - školský management. 

Řízení obou školek, dětem, jejich rodičům i svým spolupracovníkům věnují Nikola s Lindou většinu svého času. Skvěle se doplňují. Kdysi na začátku se shodly na tom, že by jejich školka měla fungovat jako rodina. A přesně tak se tam dnes všichni - děti, lektoři i rodiče - cítí.

Nikola je vnímavá, pečující, starostlivá a všeobjímající, křehká, ale zároveň velmi aktivní a schopná bytost. Linda má pro každého pochopení, umí děti ocenit, motivovat, zpříjemnit a zábavou naplnit každý jejich den. Utiší každý pláč, i nejtěžší úkol se v jejím způsobu řešení zdá jako hračka. Se vším si umí poradit. Nikola má svůj nezaměnitelný styl komunikace, jehož nejvýraznějším prvkem je kultivovanost. Lindu za všech okolností zdobí úsměv a dobrá nálada. Navzájem se podporují, společně řeší problémy, společně se i radují z úspěchů. Linda má dvě děti, Tobyho a Sophii, které jsou od malička bilingvní. Nikola má dceru Ninu. Obě rády cestují, sportují, Nikola ze všeho nejraději fotí a dokumentuje život ve školce, Linda je poslední dobou hlavně trpělivou pozorovatelkou života svých preteenage dětí.

bottom of page