top of page

pá 01. 4.

|

Praha 3

ŽIŽKOV: Program školky na měsíc duben

Vážení rodiče, milí kamarádi, v dubnu si užijeme spoustu zábavy na těchto akcích...

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ŽIŽKOV: Program školky na měsíc duben
ŽIŽKOV: Program školky na měsíc duben

Čas a místo

01. 4. 2022 9:00

Praha 3, Na Rovnosti, 130 00 Praha 3, Czechia

O události

  1. V úterý, 5. dubna, nás v 10:30 hodin navštíví specialistka z Prima Vizus s preventivním vyšetřením zraku dětí - pro nemoc přeloženo na 25. 5. 2022.
  2. V pátek, 8. dubna, se můžete těšit na výtvarnou dílničku s umělkyní Daniellou - pro nemoc přeloženo z 7. 4. 2022, po obědě si opět uděláme kino ve školce a podíváme se na film The Greatest Showman, který bude tématem naší letní besídky.
  3. Ve středu, 13. dubna, se můžete těšit na oslavu Velikonoc s pravým americkým honem na čokoládová vajíčka – Easter Egg Hunt.
  4. Ve středu, 13. dubna, také uspořádáme narozeninovu oslavu ve třídičkách Michaelly a Beth s naší milou Julinkou, budou jí 3 roky.
  5. Ve čtvrtek, 21. dubna, oslavíme 6. narozeniny s naším milým kamarádem Petíkem. Petík nás spolu se svými rodiči při příležitosti této oslavy zve do Parku Mirákulum.
  6. V úterý, 26. dubna, oslaví 5. narozeniny náš milý kamarád Teo ve třídách Isabelle a Terence.
  7. V pátek, 29. dubna, se můžete těšit na Čarodějnice v zahradě školky – budeme soutěžit, opékat buřtíky a zpívat u ohně. 

Jakmile nám to počasí dovolí, uspořádáme náš oblíbený projektový den "Jarní zahrádka", budeme sít semínka, sázet kytičky a uklízet naší zahradu. 

Těšíme se na jarní měsíc plný lákavých akcí!

Sdílet událost

bottom of page