top of page

čt 24. 11.

|

Žižkov

ŽIŽKOV: Wreaths Workshop

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ŽIŽKOV: Wreaths Workshop
ŽIŽKOV: Wreaths Workshop

Čas a místo

24. 11. 2022 15:00

Žižkov, Žižkov, 130 00 Prague 3, Czechia

O události

Vážené maminky/ tatínkové, 

jako každý rok nám přišla nabídka od studia Gabriels Garden s vánočním workshopem - Vyrábění adventních věnců rodičůs dětmi. Pro ty z Vás, které se této akce ještě nezúčastnily - floristické studio k nám do školky přiveze spoustu materiálu (čerstvé jedlové věnce, svíčky, bodce, dekorace, badyán, skořice, šišky, sušená jablka, pomeranče, různé kuličky, hvězdičky). Společně s dětmi a odbornou pomocí floristky si vytvoříte věnec, který Vám v adventním čase s každou zapálenou svíčkou přinese radost ze společného výrobku. Můžete se těšit na vánoční čaj a atmosféru, kávu a dobrou náladu :-) 

Termín:  čtvrtek 24. 11. od 15 hodin

V případě zájmu si v přiloženém formuláři zarezervujte místo do středy 16. listopadu, abychom mohli floristce předat informace k objednání čerstvých věnců. 

link zde: Formulář věnce ŽIŽ

Dear moms and dads,

 As every year, we have received an offer from Gabriel's Garden flower shop for a Christmas workshop making Advent wreaths for parents and children. The florist studio will bring a lot of materials from the nursery (fresh fir wreaths, candles, spikes, decorations, star anise, cinnamon, pine cones, dried apples, oranges, various balls, stars, etc). You and your child, together with the professional help of a florist, will create a wreath that will bring you joy each time you light a  candle to count down the weeks until Christmas. You can look forward to Christmas tea, holiday atmosphere, coffee and good vibes :-)

 Date: Thursday, November 24, from 3 p.m  If you are interested, please make a reservation on the attached form by Wednesday 16 November so that we can pass on the information to the florist to order fresh wreaths. If you wish to sign up please, read the form and fill in asap.

link here: Formulář věnce ŽIŽ

Sdílet událost

bottom of page