top of page
  • Zizkov

🧙 Spring Camp: Wednesday154 zobrazení12 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

12件のコメント


Ahoj Majdi, to jste tedy měly prima výlet vláčkem, viď? Došly jste až na hranici Čech a koukám jakou jste objevily krásnou čarodějnici. Až se vrátíš, tu taky spolu budeme pálit čarodějnice a opékat buřtíky🙂 Těšíme se na Tebe až zítra přijedeš, už se nám tu po Tobě všem moc stýská! Posíláme pusinky, máma, táta, Krýša, Eli a Klea

いいね!

Hello Danny, what a cool days you've had so far, I envy you 😁

How was the train trip? And have you already performed any wizard's magic? Hope you won't turn me into frog or anything similar when you come back 🤔

Big hug & kiss from Mom, Dad & Tori.

いいね!

Ahoj Eliku, vy se ale máte, takový úžasný den plný zážitků! Úplně Ti závidime. Každopádně si dnes uzij poslední cely den ;) posilame pusinky, máme Tě moc rádi. Toninka, mamka, taťka a taky Té moc zdraví Bibi a Dědy ;)

いいね!

ahoj Julinko máte moc krásné fotkya máme velkou radost, jak si tam s kamarády užíváte super výlet. moc na tebe myslíme a těšíme se až nám přijedeš zase domů. Užívej si přírodu, procházky, hraní a srandy s kamarádama a my se na tebe budeme těšit doma. Posíláme moc a moc pusinek máma, táta a Bertík :-)

いいね!

ahoj miso,zuzi a radimku! doufame,ze jste si uzili dnesni carodejne tvoreni:), hodne zdaru pri carovani preje mamka s tatkou!:)

いいね!
bottom of page