top of page
  • Zizkov

Super Hero Camp Thursday113 zobrazení11 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

11件のコメント


Ahojky Natálko! Máte krásné fotečky z výletu a sušení botiček nás pobavilo 😉. Čekání v dešti pod stříškou nám připomnělo náš výlet na Šumavě. Zítra už se mooooc těšíme na viděnou a posíláme pusinky! Mamka a taťka.

いいね!

Ahojky Zuzanko, Miško a Radímku...

Zdravíme Vás s maminkou z Bruselu, ráno už letime domů za Vámi. Moc se těšíme, až se odpoledne uvidíme. Počasí Vám přeje více než nám, ale to je jedině dobře. Užijte si posledni noc a půl den!

Maminka a táta

いいね!

Hello Alice !!! It looks like you had a long and nice walk in the forest, that is awesome!! Hope you are not too tired and you still have some energy for the evening!! We look forward to see you tomorrow, Mama will be there and Papa a little bit later. Have lots of fun with your friends! Gros bisous! Mama and Papa

いいね!

Ahoj Kájo, koukáme, dnes byl super výlet I sušení botiček 😀 Představ si, že mi dnes u práce přeletěla žluva zelená přímo před nosem. Asi letěla z třešňovky. Užijte si zbytek campu, zítra se na tebe a tvoje vyprávění moc těšíme, pusu mamka a taťka.

いいね!

Ahoj Violko a Odetko,


dneska je tu konečně trochu menší vedro. Koukame s tátou, jak po ránu cvičite. To je parada. Viděli jsme i toho obrovskeho slimaka. Ten tedy je. Zítra se na Vás moc těšíme. Vyzvedne Vás mama, tata bude ještě v práci. Užijte si vecirek. Posilme pusinky. Mama a tata

いいね!
bottom of page