top of page
  • Zizkov

Winter Camp 🏂 Thursday
148 zobrazení6 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

6 Comments


Denisku nás milovany, koukám, ze karneval jste si uzili naprosto paradne! Davídek má dneska tu narozeninovou party, takže zábava bude pokračovat. Už se na tebe strasne moc těšíme! Užijte si poslední chvilky v ledovém království. Puši posila Mamka!

Like

Ahoj Emicko, prozili jste další krasny den,to je uzasne,jak vám stále svítí slunicko. moc se na Tebe zítra těšíme, posilame spoustu pusinek,milujeme te,mamka,taťka,dexik a jerry.

Like

Ahoj Zuzanko,

zdraví Tě maminka, táta, Miška a Radímek. Jsme rádi, že jste měli celý týden sluníčko a přitom hromady sněhu, no a dnes také krásný karneval k tomu.

Moc se na Tebe těšíme.

Zítra ahoj!!!

Like

Čau naši borci Šimi a Luky, vy jste museli to počasí začarovat, že vám pořád tak krásně svítí a kouzlí na tvářích úsměvy. Kostými na karnevale všem moc slušely. Přejeme šťastnou cestu, ať autobus zvládne dojet až do Roztok, kde se na vás už moooc těšíme. Mamča a taťulda

Like

Milý Lukasku, dnes jste si zase krásné zalyzovali, ještě k tomu maškarní no to je paráda. Eliska už se té nemůže dočkat chybí ji parťák na dělání blbin. Moc se na tebe zítra těšíme a posíláme velkou pusu. Maminka, tatínek a Eliska

Like
bottom of page